fotoknihy

Žiadne médium, či už je to videozáznam alebo fotografie na DVD, Vám nepripomenie Váš najkrajší spoločný deň tak, ako svadobná fotokniha. Túto knihu si môžete pozerať kdekoľvek a kedykoľvek. Nikdy nezostarne.

Svojim klientom ponúkam svadobné fotoknihy 3 renomovaných výrobcov.

Proline svadobná fotokniha je zahrnutá vo všetkých svadobných balíčkoch. Je vyhotovená v tvrdých doskách potiahnutých 100% bavlnou vo fotografickom obale. Môžete si vybrať zo 4 základných rozmerov fotokníh. Fotografie sú vytlačené profesionálnou tlačou na profesionálnom papieri. Klasická elegancia je vždy nadčasová.

Exkluzívnu nadčasovú svadobnú fotoknihu v pravej talianskej koži v siedmich trendy farbách v ultra jednoduchom modernom prevedení. Môžete si vybrať zo 4 základných rozmerov fotokníh. Fotografie sú vyhotovené chemickým procesom na profesionálnom fotopapieri. Celoživotná záruka. Prednosťou knihy je neprerušovanie v strednej časti, to znamená, že po otvorení dvojstrana knihy vytvára súvislú rovnú plochu.

Fotoknihu Premium tvoria fotografie vyhotovené chemickým procesom na profesionálnom fotopapieri.  Celoživotná záruka. Fotokniha má špeciálnu UV ochranu, ktorá zabraňuje zlepeniu strán pri styku s tekutinou. Môžete si vybrať zo 7 základných rozmerov fotokníh, od 15x20cm do 40x50cm. Takisto je možne vytvoriť atypické rozmery fotoknihy. Obal fotoknihy si môžete vybrať z 12-tich druhov talianskej kože alebo 26-tich druhov eko koží a rôznych art materiálov. Prednú časť obalu je možné vyhotoviť aj s individuálnou fotografiou podľa Vášho výberu.

Fotoknihy sú vyhotovené ručne s najvyšším dôrazom na kvalitu. Podrobný cenník Vám predložím na osobnom stretnutí.